סל קניות

סל הקניות שלך ריק

Accessibility Initiative Badge

הצהרת נגישות לאתר טעימים
אנו מחויבים להפוך את האתר שלנו לנגיש ככל האפשר לאנשים עם צרכים מיוחדים, כולל לבעלי לקויות ראייה, שמיעה, קוגניטיביות ומוטוריות. אנו פועלים ללא הרף לשיפור הנגישות של האתר שלנו כדי להבטיח שאנו מספקים גישה שווה לכל המשתמשים שלנו.

אנו תמיד מוודאים שהאתר שלנו עוקב אחר שיטות העבודה המומלצות של נגישות על ידי ביצוע העקרונות של עיצוב אוניברסלי. זה מבטיח שהאתר גמיש וניתן להתאמה לצרכי המשתמשים או העדפותיהם השונים ונגיש באמצעות מגוון טכנולוגיות שונות, לרבות מכשירים ניידים או טכנולוגיות מסייעות.


הנחיות נגישות לתוכן אינטרנט (WCAG) 2.1
בכל מקום אפשרי, האתר שלנו יעמוד ברמת AA של הנחיות הנגישות לתוכן אינטרנט (WCAG 2.1). הנחיות אלה מתארות ארבעה עקרונות עיקריים שקובעים שאתרים צריכים להיות:


ניתן לתפוס - מידע וממשק משתמש חייבים להיות ניתנים להצגה למשתמשים בדרכים שהם יכולים לתפוס

ניתנים לתפעול - רכיבי ממשק משתמש וניווט חייבים להיות ניתנים להפעלה

מובן - מידע ותפעול ממשק המשתמש חייבים להיות מובנים

חזק - התוכן חייב להיות חזק מספיק כדי שניתן יהיה לפרש אותו בצורה מהימנה על ידי מגוון רחב של סוכני משתמשים, כולל טכנולוגיות מסייעות


סרגל כלים לנגישות
אתר זה משתמש בסרגל הכלים Accessibility Enabler כדי לאפשר למשתמשים להתאים אישית את הגדרות הנגישות בהתאם לצרכיהם. כלי זה עוזר למשתמש עם צורכי גישה להתאים כל דף אינטרנט כך שניתן יהיה לצרוך אותו ללא קשר למוגבלות של המשתמש

אתה יכול לעיין במדריך למשתמש של Accessibility Enabler כאן כדי לדעת יותר.


תן לנו את המשוב שלך
אנו מחויבים לספק שירות נגיש. אם אתה נתקל בבעיות או יש לך הצעות לשיפור, אנא צור איתנו קשר. אנו עושים שיפור מתמיד על סמך המשוב שלך.

 לשאלות צור קשר
Phone : 0543422229

Email : [email protected]


Translation missing: he.general.search.loading